Чіп-тюнінг Діагностика Одометри Інше Комплекти Форум
Швидкий підбір обладнання
Openport 2.0 Чіп-тюнінг

Openport 2.0 — один з найдоступніших оригінальних J2534-сумісних адаптерів з підтримкою шини CAN, який може використовуватися для діагностики і перепрограмування ЕБУ автомобілів. Є промисловим стандартом для розробників програмного забезпечення в області чіп-тюнінгу. Виробляється, збирається і тестується в Сан-Франциско, США.

5 260 ₴
Детальніше
Ключ
MMC Flasher Чіп-тюнінг

MMC Flasher - універсальний завантажувач, призначений для чіп-тюнінгу автомобілів VW, Audi, Skoda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Mazda, Ford, Nissan, Infiniti, Honda і багатьох інших. Підтримується велика кількість типів ЕБУ і процесорів.

750 ₴
Детальніше
FLEX Slave Чіп-тюнінг

FLEX - нове рішення Magicmotorsport, було випущено на заміну знаменитого MAGPro x17. Це модульне рішення, яке дозволяє вибрати тільки необхідні протоколи.

Модуль Flexbox дає можливість програмувати і ремонтувати електронні блоки управління в режимах BDM, Bootloader, JTAG і AUD.

32 222 ₴
Детальніше
Ключ
BitBox Чіп-тюнінг

BitBox - це програмний комплекс, який дозволяє виробляти ідентифікацію, читання і запис внутрішньої флеш-пам'яті блоків управління різного призначення. Робота з блоками здійснюється через CAN або K-line інтерфейси за допомогою адаптера Pass-Thru J2534. BitBox це флешер (завантажувач), його основна функція - читання програми (вмісту флеш пам'яті) з блоку управління і запис її назад.

Вказана ціна електронного ключа, користувач може вибрати будь-який з доступних модулів (будь-яку комбінацію модулів). Ключ без модулів не продається!

750 ₴
Детальніше
Готові рішення для старту бізнесу
Комплект VAZ GAZ UAZ
Toyota Lexus
Mitsubishi
Прес-центр
Реєстрація
×
×
Відновлення паролю
На email, вказаний вами при реєстрації, буде відправлено інструкція по відновленню пароля.
Відновлення
Готово!
На Вашу пошту успішно надіслано листа з посиланням на відновлення пароля.
×
Дякую за підписку!
Вашу адресу електронної пошти додано в список, ви будете в курсі всіх новин першим!
×
Ваше повідомлення надіслано
Найближчим часом наш фахівець зв'яжеться з Вами.
ОК