BitBox Slave

BitBox Slave

Якщо у Вас є кілька філій або постійних клієнтів, яким Ви робите прошивки, і вони зацікавлені в нашому продукті – вони можуть отримати всі модулі, які є у Вас, але у них не буде доступу до прошивка, і Ви збережете секрет ваших розробок. Вони також як і Ви матимуть можливість читати і писати прошивки, але тільки Ви зможете їх бачити, і що, чимало важливо, тільки з вашого дозволу буде записаний файл. Також, Ви дізнаєтеся, коли був записаний файл, а коли ні.

Як це працює?

До будь-якого Master (на сьогодні звичайному ключу) можна прив'язати нескінченну кількість Slave ключів.

Ви купуєте Slave ключ і прив'язуєте його до себе.
Slave запускає програму, точно в такому ж режимі зчитує файл з машини (навіть якщо це віртуальне читання), і йому пропонується відправити запит на калібрування – Вам. Він заповнює форму, показану на малюнку нижче, і відправляє файл.

У вас в вікні Master files з'явиться цей запит. Ви можете зберегти файл, а також завантажити вашому Slave-у модифікований або оригінальний файл для запису.
Після цього Slave натискає кнопку Write і вибирає зі списку підготовлений Вами файл і записує його в машину. Після успішного запису файл позначається як використаний.
Slave не може записати файл більше одного разу.
Фактично, передачі файлів не відбувається між Вами і Slave-му. Всі файли зберігаються в захищеному сховище, і доступ до нього надає тільки Ваш Master ключ! Ви не передаєте файли один одному, а також точно знаєте, що Slave вже скористався файлом!

Slave має доступ до всіх купленим модулів Master ключа і не вимагає доплати за активацію модулів. Ви купуєте один Master ключ, з усіма необхідними модулями і всі ваші Slave ключі отримують до них доступ!

Що таке відкрите тестування?

Для того, щоб довести цю систему до повної готовності, нам необхідно реальне тестування, на реальних користувачів. Тоді ми зможемо зробити систему максимально зручною для Вас і виправити всі її недоліки. Натомість на це, на час тестування Ви отримуєте безкоштовний період користування. Інакше кажучи, коли закінчиться період відкритого тестування, всі терміни дії підписки будуть скинуті, і ви отримаєте цілий рік використання з моменту закінчення періоду тестування. 

Комплект поставки

  • USB ключ
  • Активація ліцензії.
Виробник: BitSoftware

*

Базова комплектація:*

Активация BitBox Slave:0
Кількість: