Alientech Kess v2 Slave

Alientech Kess v2 Slave

KESSv2 Slave - універсальний флешер від Alientech, що надає можливість працювати з ЕБУ безпосередньо через діагностичний роз'єм OBD-II. Прилад підтримує всі основні протоколи: CAN, J1850, K-Line, що дозволяє виробляти програмування великої кількості блоків управління, які встановлюються на автомобілі, мотоцикли, катери, вантажівки та спецтехніку. KESSv2 простий у використанні і забезпечує безпечне програмування блоків.

Для розробки професійного флешера KESSv2, Alientech залучила команду інженерів і програмістів, які створили абсолютно новий безпечний інструмент, який є логічним розвитком лінійки обладнання Kess / Powergate і прекрасним доповненням до K-TAG, разом з яким становить професійний багатофункціональний комплекс для вирішення найскладніших завдань.

K-Suite - програмне забезпечення нового покоління

Використовувати KESSv2 дійсно просто, швидко і зручно завдяки сучасному програмному забезпеченню. Отримання оновлень і інструкцій, ідентифікація і з'єднання з ЕБУ, їх читання і запис прошивок не викличуть труднощів.

Автомобілі, мотоцикли, вантажівки, катери та трактори

Світ чіп-тюнінгу не обмежується легковими автомобілями і мотоциклами. Комерційна техніка має великий потенціал. Двигуни вантажівок, спецтехніки та сільськогосподарських машин можуть працювати краще за потужністю і економічними показниками.

Відновлення після збою та інші автоматичні функції

KESSv2 Cпільно з програмним забезпеченням K-Suite забезпечує повністю автоматичний режим програмування. Перед будь-якою операцією перевіряється контрольна сума і цифровий підпис прошивки, напруга живлення, з пам'яті ЕБУ вичитуються і стираються всі помилки. Для більшості блоків існує функція відновлення після збою або запису некоректної прошивки.

Особливості KESS v2 Slave

Slave відрізняється від Master-версії тим, що читання і запис прошивок здійснюється в спеціальному, закріптованому форматі! Slave прив'язується до Master, має на увазі роботу в його мережі і звернення до його власника за модифікованою прошивкою. Для організації роботи в мережі одного або декількох приладів Slave необхідна наявність в мережі головного приладу KESS v2 Master. Можливо оновлення Slave до Master версії за різницю у вартості приладів з активацією всіх ліцензій.

ECUTools Slave Network

Ми приймаємо заявки на підключення до нашої мережі від діючих клієнтів, також готові поставити слейв-версії продуктів Alientech з прив'язкою до нашого майстра на особливих умовах.

Пріоритет нашої компанії - це комфортне обслуговування, високий рівень сервісу і оптимальні ціни для наших клієнтів, саме тому, реалізація такого проекту не могла пройти без серйозної підготовки і зайняла  в нас суттєвий проміжок часу.

Переваги роботи з нами:

- Індивідуальний підхід;
- Пряма поставка обладнання з Італії;
- Підтримка російською мовою;
- Робота з персональним менеджером;
- Можливість замовлення модифікованого файлу або індивідуального калібрування під ваші завдання;
- Величезна база готових прошивок;
- Обробка ваших запитів цілодобово в максимально короткий час.

Slave від нашої компанії - це можливість зосередитися на роботі з клієнтами і отримати максимальний прибуток. Всі інші проблеми ми вирішимо за вас!

Ліцензування

KESSv2 Slave - це програмно-апаратний комплекс, що включає:
- прилад
- програмні ліцензії на використання протоколів для різних типів транспортних засобів
- сполучні кабелі для різних марок транспортних засобів

При покупці приладу одночасно купується ліцензія на потрібні протоколи і сполучні кабелі. Базова версія (адаптер і кабелі) без ліцензій функціонувати не може і окремо не продається!

Куплені ліцензії забезпечуються безкоштовною підпискою на оновлення списку підтримуваних блоків управління (ЕБУ) протягом першого року. Надалі, підписка продовжується за щорічну плату. Якщо підписка була продовжена, прилад продовжує отримувати оновлення і працювати зі списком блоків, які підтримуються на момент закінчення поточної підписки. Продовження передплати може бути здійснено в будь-який момент після кожної перерви. Для отримання всіх доступних оновлень потрібна оплата підписки на весь термін, який минув з моменту її закінчення.

Аксесуари

Для підключення до деяких ЕБУ (наприклад АКПП DSG) а також до автомобілів, мотоциклів та іншої техніки, яка не обладнана OBD-II роз'ємом, потрібно використовувати спеціальні кабелі, які можна купити як комплектами так і окремо. Нижче ви можете побачити список доступних аксесуарів.

Комплект поставки

- Базовий блок 14P600KV01
- Універсальний кабель для з'єднання з ЕБУ 144300K201
- OBD-II кабель 144300KCAN
- USB-кабель
- Кейс

 

Виробник: Alientech srl.

Базова комплектація:Активація протоколів для Alientech Kess II Slave:Offline USB Key:Кабелі для легкових автомобілів KESS:Кабелі для вантажних автомобілів KESS:Продовження ліцензії для Alientech Kess II Slave:Кабелі для мотоциклів KESS:0
Кількість: