Alientech Kess v2 Master

Alientech Kess v2 Master

KESSv2 Master - універсальний флешер від Alientech, що надає можливість працювати з ЕБУ безпосередньо через діагностичний роз'єм OBD-II. Прилад підтримує всі основні протоколи: CAN, J1850, K-Line, що дозволяє виконувати програмування великої кількості блоків управління, що встановлюються на автомобілі, мотоцикли, катери, вантажівки і спецтехніку. KESSv2 простий у використанні і забезпечує безпечне програмування блоків.

Для розробки професійного флешера KESSv2, Alientech залучила команду інженерів і програмістів, які створили абсолютно новий безпечний інструмент, який є логічним розвитком лінійки обладнання Kess / Powergate і прекрасним доповненням до K-TAG, разом з яким становить професійний багатофункціональний комплекс для вирішення найскладніших завдань.

K-Suite - програмне забезпечення нового покоління

Використовувати KESSv2 дійсно просто, швидко і зручно завдяки сучасному програмному забезпеченню. Отримання оновлень і інструкцій, ідентифікація і з'єднання з ЕБУ, їх читання і запис прошивок не викличуть труднощів.

 

Автомобілі, мотоцикли, вантажівки, катери та трактори

Світ чіп-тюнінгу не обмежується легковими автомобілями і мотоциклами. Комерційна техніка має великий потенціал. Двигуни вантажівок, спецтехніки та сільськогосподарських машин можуть працювати краще за потужністю і економічними показниками.

Відновлення після збою та інші автоматичні функції

KESSv2 Cпільно з програмним забезпеченням K-Suite забезпечує повністю автоматичний режим програмування. Перед будь-якою операцією перевіряється контрольна сума і цифровий підпис прошивки, напруга живлення, з пам'яті ЕБУ вичитуються і стираються всі помилки. Для більшості блоків існує функція відновлення після збою або запису некоректної прошивки.

KESSv2 Slave

Для організації роботи декількох фахівців (мережі представників), дешевше використовувати прилади KESSv2 Slave.

Ліцензування

KESSv2 Master - це програмно-апаратний комплекс, що включає:
- прилад
- програмні ліцензії на використання протоколів для різних типів транспортних засобів
- сполучні кабелі для різних марок транспортних засобів

При покупці приладу одночасно купується ліцензія на потрібні протоколи і сполучні кабелі. Базова версія (адаптер і кабелі) без ліцензій функціонувати не може і окремо не продається!

Куплені ліцензії забезпечуються безкоштовною підпискою на оновлення списку підтримуваних блоків управління (ЕБУ) протягом першого року. Надалі, підписка продовжується за щорічну плату. Якщо підписка була продовжена, прилад продовжує отримувати оновлення і працювати зі списком блоків, які підтримуються на момент закінчення поточної підписки. Продовження передплати може бути здійснено в будь-який момент після кожної перерви. Для отримання всіх доступних оновлень потрібна оплата підписки на весь термін, який минув з моменту її закінчення.

 

Аксесуари

Для підключення до деяких ЕБУ (наприклад АКПП DSG) а також до автомобілів, мотоциклів та іншої техніки, яка не обладнана OBD-II роз'ємом, потрібно використовувати спеціальні кабелі. Вони купуються як комплектами так і окремо. Нижче ви можете побачити список доступних аксесуарів.

Комплект поставки

- Базовий блок 14P600KV01
- Універсальний кабель для з'єднання з ЕБУ 144300K201
- OBD-II кабель 144300KCAN
- USB-кабель
- Кейс

 

Виробник: Alientech srl.

Базова комплектація:Активація протоколів для Alientech Kess II Master:Offline USB Key:Кабелі для легкових автомобілів KESS:Кабелі для вантажних автомобілів KESS:Кабелі для мотоциклів KESS:Продовження протоколів для Alientech Kess II Master:0
Кількість: