Alientech K-Tag Slave

Alientech K-Tag Slave

K-TAG Slave - професійний універсальний програматор ЕБУ, потужний інструмент для читання і запису flash і eeprom пам'яті блоків управління автомобілів, мотоциклів, вантажівок, сільгосптехніки і катерів.

K-TAG навмисно спроектований для роботи «на столі» через налагоджувальні інтерфейси процесорів - BDM, BSL, JTAG.


Фахівці Alientech отримали багато нової інформації і досвіду при розробці та використанні універсального OBD-II флешера KESS v2. K-TAG розроблений з урахуванням цього досвіду і потреб фахівців в області чіп-тюнінгу, він став більш гнучким і надійним у роботі. Прилад в стандартному виконанні підтримує протокол J-Tag (Renesas, Motorolla, Nexus) для роботи з автомобілями азіатських марок, він на 100% сумісний з ним, а також із заводськими протоколами BDM (Motorolla) і BSL (Infeneon). Таким чином, прилад підтримує роботу з переважною більшістю сучасних 8, 16 і 32-бітних мікропроцесорів і є відмінним доповненням до широко відомого флешера KESS v2, разом з ним складає професійний багатофункціональний комплекс для вирішення найскладніших завдань.

 

Надійний та професійний

- Володіє потужним, гнучким, зручним і простим у використанні інтерфейсом
- Підтримує автоматичне оновлення інтерактивних покрокових посібників з підключення до ЕБУ
- забезпечує повне резервне копіювання і відновлення пам'яті ЕБУ у разі збою
- Здійснює читання і запис зовнішньої і внутрішньої flash і eeprom пам'яті процесора
- Виробляє відключення захисту для подальшої роботи через OBD-II

Програмне забезпечення K-Suite

Програмне забезпечення K-Suite допомагає вибрати автомобіль і тип ЕБУ, а також надає можливість відразу отримати доступ до оновлюваних інструкцій для кожного протоколу. При роботі з K-Suite, користувачеві не варто турбуватися про корекцію контрольної суми або порядку підключення до ЕБУ. 


Главное окно программы


Выбор автомобиля и типа ЭБУ


Инструкция по идентификации ЭБУ


Справка по подключению к блоку

Slave відрізняється від Master-версії тим, що читання і запис прошивок здійснюється в спеціальному, закріптованому форматі! Slave прив'язується до Master, має на увазі роботу в його мережі і звернення до його власника за модифікованою прошивкою. Для організації роботи в мережі одного або декількох приладів Slave необхідна наявність в мережі головного приладу KESS v2 Master. Можливо оновлення Slave до Master версії за різницю у вартості приладів з активацією всіх ліцензій.

ECUTools Slave Network

Ми приймаємо заявки на підключення до нашої мережі від діючих клієнтів, також готові поставити слейв-версії продуктів Alientech з прив'язкою до нашого майстра на особливих умовах

Пріоритет нашої компанії - це комфортне обслуговування, високий рівень сервісу і оптимальні ціни для наших клієнтів, саме тому, реалізація такого проекту не могла пройти без серйозної підготовки і зайняла  в нас суттєвий проміжок часу.

Переваги роботи з нами:

- Індивідуальний підхід;
- Пряма поставка обладнання з Італії;
- Підтримка російською мовою;
- Робота з персональним менеджером;
- Можливість замовлення модифікованого файлу або індивідуального калібрування під ваші завдання;
- Величезна база готових прошивок;
- Обробка ваших запитів цілодобово в максимально короткий час.

 

Slave від нашої компанії - це можливість зосередитися на роботі з клієнтами і отримати максимальний прибуток. Всі інші проблеми ми вирішимо за вас!

Ліцензування

K-TAG Slave - це програмно-апаратний комплекс, що включає:
- прилад, блок живлення та з'єднувальні кабелі;
- ліцензію на роботу приладу з усіма типами процесорів;
- позиційний стіл і комплекти головок-адаптерів та кабелі.

 

При покупці приладу одночасно купується ліцензія. Базова версія без ліцензій функціонувати не може і окремо не продається!

Куплені ліцензії забезпечуються безкоштовною підпискою на оновлення протоколів, програмного забезпечення K-Suite та технічною підтримкою протягом одного року. Надалі, підписка продовжується за щорічну плату.

Якщо підписка була продовжена, прилад продовжує отримувати оновлення ПЗ і працювати з протоколами, підтримуваними на момент закінчення поточної підписки. Продовження передплати може бути здійснено в будь-який момент після кожної перерви. Для отримання всіх доступних оновлень потрібно оплата підписки на весь термін, який минув з моменту її закінчення.

Аксесуари

Для зручної і швидкої роботи рекомендується використовувати позиційний стіл і головки-адаптери для нього. Головки-адаптери купуються як комплектами, так і окремо. Нижче ви можете побачити список доступних аксесуарів.

Комплект поставки

- Базовий блок 14KT00KTAM
- Набір сполучних кабелів 144300KTST
- Набір перехідників для пайки: 14AS00T01S, 14AS00T03S, 14AS00T04S
- Кабель для MED17-EDC17 14P600KT02
- Кабель живлення приладу через АКБ 144300K218
- USB кабель
- Кейс

 

Виробник: Alientech srl.

Базова комплектація:Активація протоколів для Alientech K-Tag Slave:Головки і кабелі для Alientech K-Tag:Позиційний стіл для K-Tag::Connection Basic Kit:Продовження ліцензії для Alientech K-Tag Slave:Неоригінальні головки:0
Кількість: