Alientech K-Tag Master

Alientech K-Tag Master

K-TAG Master - професійний універсальний програматор ЕБУ, потужний інструмент для читання і запису flash і eeprom пам'яті блоків управління автомобілів, мотоциклів, вантажівок, сільгосптехніки та катерів.

K-TAG навмисно спроектований для роботи «на столі» через налагоджувальні інтерфейси процесорів - BDM, BSL, JTAG.


Фахівці Alientech отримали багато нової інформації і досвіду при розробці та використанні універсального OBD-II флешера KESS v2. K-TAG розроблений з урахуванням цього досвіду і потреб фахівців в області чіп-тюнінгу, він став більш гнучким і надійним у роботі. Прилад в стандартному виконанні підтримує протокол J-Tag (Renesas, Motorolla, Nexus) для роботи з автомобілями азіатських марок, він на 100% сумісний з ним, а також із заводськими протоколами BDM (Motorolla) і BSL (Infeneon). Таким чином, прилад підтримує роботу з переважною більшістю сучасних 8, 16 і 32-бітних мікропроцесорів і є відмінним доповненням до широко відомого флешера KESS v2, разом з ним складає професійний багатофункціональний комплекс для вирішення найскладніших завдань.

 

Надійний та професійний

- Володіє потужним, гнучким, зручним і простим у використанні інтерфейсом
- Підтримує автоматичне оновлення інтерактивних покрокових посібників з підключення до ЕБУ
- забезпечує повне резервне копіювання і відновлення пам'яті ЕБУ у разі збою
- Здійснює читання і запис зовнішньої і внутрішньої flash і eeprom пам'яті процесора
- Виробляє відключення захисту для подальшої роботи через OBD-II

Програмне забезпечення K-Suite

Програмне забезпечення K-Suite допомагає вибрати автомобіль і тип ЕБУ, а також надає можливість відразу отримати доступ до оновлюваних інструкцій для кожного протоколу. При роботі з K-Suite, користувачеві не варто турбуватися про корекцію контрольної суми або порядку підключення до ЕБУ.


Главное окно программы


Выбор автомобиля и типа ЭБУ


Инструкция по идентификации ЭБУ


Справка по подключению к блоку

К-TAG Slave

Для організації мережевої роботи декількох фахівців (мережі представників) зручніше використовувати прилади K-TAG Slave.

 

Ліцензування

K-TAG Master - це програмно-апаратний комплекс, що включає:
- прилад, блок живлення та з'єднувальні кабелі;
- програмні ліцензії на роботу приладу з певними процесорами;
- позиційний стіл і комплекти головок-адаптерів та кабелі.
При покупці приладу одночасно купується ліцензія на потрібні протоколи і сполучні кабелі. Базова версія (адаптер і кабелі) без ліцензій функціонувати не може і окремо не продається!

Куплені ліцензії забезпечуються безкоштовною підпискою на оновлення списку підтримуваних блоків управління (ЕБУ) протягом першого року. Надалі, підписка продовжується за щорічну плату. Якщо підписка була продовжена, прилад продовжує отримувати оновлення і працювати зі списком блоків, які підтримуються на момент закінчення поточної підписки. Продовження передплати може бути здійснено в будь-який момент після кожної перерви. Для отримання всіх доступних оновлень потрібна оплата підписки на весь термін, який минув з моменту її закінчення.


Аксесуари

Для зручної і швидкої роботи рекомендується використовувати позиційний стіл і головки-адаптери для нього. Головки-адаптери купуються як комплектами, так і окремо. Нижче ви можете побачити список доступних аксесуарів.

Комплект поставки

- Базовий блок 14KT00KTAM
- Набір сполучних кабелів 144300KTST
- Набір перехідників для пайки: 14AS00T01S, 14AS00T03S, 14AS00T04S
- Кабель для MED17-EDC17 14P600KT02
- Кабель живлення приладу через АКБ 144300K218
- USB кабель
- Кейс

 

Виробник: Alientech srl.

Базова комплектація:Активация лицензий для Alientech K-Tag Master:Головки і кабелі для Alientech K-Tag:Позиційний стіл для K-Tag::Connection Basic Kit:Продовження ліцензії для Alientech K-Tag Master:Неоригінальні головки:0
Кількість: