Alientech ECM Titanium

Alientech ECM Titanium

Alientech ECM Titanium - це програма для інтерпретації та редагування файлів прошивок блоків управління двигуном. ECM Titanium дає можливість легко, зручно, самостійно і з високою надійністю працювати з прошивками. Це кращий вибір для початківців і фахівців з середнім досвідом.

Особливість ECM Titanium - «драйвери», програмні модулі, які перетворюють параметри прошивки в легку для сприйняття структуру. Параметри розбиваються за категоріями (управління подачею повітря, система уприскування, турбонадув ...), в яких знаходяться реальні параметри для калібрування - підвищення потужності двигуна та зниження витрати палива.

 

 

Программное обеспечение

Програма постачається на USB-флешці і запускається безпосередньо з неї. ECM Titanium може працювати на будь-якому комп'ютері, який є під рукою. Завдяки вбудованій пам'яті, оригінальні та модифіковані файли прошивок і драйверів будуть завжди з собою.

Інтернет-база даних оригінальних прошивок

Оригінальні файли прошивок можуть бути пораховані за допомогою флешера (наприклад, Alientech KESSv2), програматорів мікроконтролерів (Alientech K-TAG), а також завантажені з Інтернет-бази даних оригінальних прошивок ECM Titanium.

Інтегрована база даних

Завдяки вбудованій і потужній базі даних ECM Titanium, ви можете зберігати свої оригінальні та модифіковані файли і використовувати їх в будь-який час. Всі загружені та створювані файли поділяються на категорії в базі даних інтуїтивно зрозумілим чином.

Драйвери

Родзинка ECM Titanium - Драйвери нового покоління. Це супутні програмні модулі для редагування прошивок ЕБУ. Після завантаження в ECM Titanium файлу, прочитаного з пам'яті ЕБУ, почнеться автоматичний пошук сумісних Драйверів в базі даних програми та банку даних в інтернеті.

Драйвери інтерпретують прошивку, дозволяючи програмі провести групування параметрів по розділах: управління подачею повітря, крутний момент, системою впорскування палива, тиском в рампі, турбіною та багатьма іншими.

Табличний вигляд

Табличне представлення даних, що зберігаються в файлі прошивки - це самий простий, швидкий та інтуїтивно зрозумілий спосіб для інтерпретації та калібрування значень. При виборі табличного виду обраний параметр представляється у вигляді простої матриці з перетином двох осей. Таким чином, є можливість безпосередньо працювати з такими значеннями як: Нм, Бар, мм3.

 

Вгляд у 2D

Значення кожного параметра перетворюються в двомірний графік. Завдяки такій візуалізації, зміна цих значень представляється найбільш наочно для пошуку та зміни даних.

Вигляд у 3D

Графічний 3D-движок, використовуючи можливості відеокарти, полегшує роботу з тривимірним поданням даних, дозволяючи обертати, наближати і видаляти графік, працюючи зі значеннями параметрів безпосередньо з графічного вікна.

Перегляд у шістнадцятковому вигляді

У всіх файлах блоків управління двигуном дані мають уявлення у шістнадцятковій системі числення. Використання цього виду дозволяє інтерпретувати і змінити файлову структуру даних.

 

Контрольна сума

Контрольна сума - це послідовність бітів, що використовуються для перевірки цілісності даних. Кожен раз, при зміні хоча б одного біта, ECM Titanium інтерпретує і коригує контрольну суму. Чи відбувається робота у реальному часі, чи буде відправлений файл до іншого фахівця, можна бути впевненим, що все буде добре.

Автоматичне оновлення

Вбудована функція автоматичного оновлення стежить за актуальністю програмного забезпечення і оновлює список модулів-драйверів.

Варіанти виконання

Система ECM Titanium пропонується в двох варіантах, які відрізняються стратегією оплати:

  • Повна (Full) для постійної роботи. У вартість програми входить підписка на 1 рік.
  • Кредитна (Credit) для періодичних або рідкісних робіт. Кредитний варіант відмінно підходить початківцям фахівцям. У вартість входить 1000 кредитів.

Full версія використовує систему річних і піврічних підписок на використання додаткових функцій. У версії Credit додаткові можливості оплачуються окремо при кожному використанні необхідних функцій.

Для оплати використовується внутрішня валюта - Кредити. Сенс використання проміжної валюти в тому, що на більшу кількість купованих кредитів збільшується знижка. Таким чином, для придбання великої кількості кредитів за один раз, вартість використання однієї й тієї ж функцій зменшується.

 

Порівняння Full і Credit версії:

Оновлення програми  V V
Оновлення списку Драйверів  V V
Технічна підтримка  V
On-line запит оригінальних прошивок по підписці  по подписке (a)
On-line запит нових Драйверів  V V
Консультації по банку Драйверів  V V
Завантаження контрольної суми  207 кредитів або
за передплатою
(b)
207 кредитов
Завантаження драйвера авто  по подписке (a) 40 кредитов
Завантаження драйвера мото  по подписке (a) 40 кредитов
Завантаження драйвера вантажівки  по подписке (a) 70 кредитов
Завантаження драйвера трактора  по подписке (a) 70 кредитов
Завантаження драйвера  70 кредитов 70 кредитов

Комплект поставки

  • Електронний ключ захисту, 149757ECM9;
  • Програмне забезпечення.

 

Виробник: Alientech srl.

Базова комплектація:Активація протоколів для Alientech ECM Titanium::Кредити для завантаження драйверів і контрольних сум::ECM Titanium Full:ECM Titanium Promo:Продовження передплати Alientech ECM Titanium Full::0
Кількість: