Адаптер BSL Box V9.5 призначений для спільної роботи з завантажувачами PCMflash (53 і 71 модуль), BitBox, MDFLASHER.

3 200 грн.

CarDAQ-Plus 3 — прилад нового покоління від Drew Technologies (США), призначений для роботи з дилерським діагностичним програмним забезпеченням і підтримує протоколи SAE J2534-1 і J2534-2, а також CAN FD, 4 CAN Channels, v05.00 API і DoIP. 

48 000 грн.

Ecu Soft Service — ппрофесійне програмне забезпечення для видалення (відключення в комплектації прошивки ЕБУ) таких систем як DPF, FAP, EGR, AGR, VSA, TVA, EVAP, LAMBDA, CAT, IMMO, а також видалення помилок з маски DTC.

62 грн.

Mongoose Pro Toyota 2 — мультифункціональний адаптер другого покоління від компанії DrewTech (США), призначений спеціально для роботи з дилерським діагностичним програмним забезпеченням Techstrem. Завдяки підтримці протоколу J2534 прилад може використовуватися і для роботи із стороннім ПЗ.

15 467 грн.

MongoosePro ISO/CAN 2 — мультифункціональний адаптер другого покоління від компанії DrewTech (США), призначений спеціально для роботи з дилерським і стороннім ПЗ, що підтримує стандарт J2534. Прилад дозволяє працювати з більшістю сучасних Європейських та Японських автомобілів.

10 000 грн.

Адаптер Openport 2 призначений для перепрограмування а / м Subaru, Mitsubishi, Mazda, Ford та інш. з підтримкою CAN і J2534.

5 733 грн.

Прилад призначений лише для підключення блоку управління до завантажувача програмного забезпечення «на столі» і комутації напруги живлення і GPT1, GPT2, а також формування сигналів BOOT, CNF1. Сумісний, в автоматичному режимі з завантажувачем CombiLoader, а в ручному режимі, з будь-яким загрузчиком який має «логіку ручного управління».

3 000 грн.

KESSv2 Master - універсальний флешер від Alientech, що надає можливість працювати з ЕБУ безпосередньо через діагностичний роз'єм OBD-II. Прилад підтримує всі основні протоколи: CAN, J1850, K-Line, що дозволяє виконувати програмування великої кількості блоків управління, що встановлюються на автомобілі, мотоцикли, катери, вантажівки і спецтехніку. KESSv2 простий у використанні і забезпечує безпечне програмування блоків.

46 729 грн.

FLEX - нове рішення Magicmotorsport, було випущено на заміну знаменитого MAGPro x17. Це модульне рішення, яке дозволяє вибрати необхідні протоколи. Модуль Flexbox дає можливість програмувати і ремонтувати електронні блоки управління в режимах BDM, Bootloader, JTAG і AUD.

34 579 грн.

KESSv2 Slave - універсальний флешер від Alientech, що надає можливість працювати з ЕБУ безпосередньо через діагностичний роз'єм OBD-II. Прилад підтримує всі основні протоколи: CAN, J1850, K-Line, що дозволяє виробляти програмування великої кількості блоків управління, які встановлюються на автомобілі, мотоцикли, катери, вантажівки та спецтехніку. KESSv2 простий у використанні і забезпечує безпечне програмування блоків.

28 037 грн.

MMC Flasher - універсальний завантажувач, призначений для чіп-тюнінгу VW, Skoda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Mazda, Ford, Nissan, Infiniti, Honda.

750 грн.

K-TAG Master - професійний універсальний програматор ЕБУ, потужний інструмент для читання і запису flash і eeprom пам'яті блоків управління автомобілів, мотоциклів, вантажівок, сільгосптехніки та катерів.

31 153 грн.

K-TAG Slave - професійний універсальний програматор ЕБУ, потужний інструмент для читання і запису flash і eeprom пам'яті блоків управління автомобілів, мотоциклів, вантажівок, сільгосптехніки і катерів.

15 576 грн.

PCMflash - програмний комплекс, призначений для роботи з ЕБУ двигуна і АКПП автомобілів Volkswagen, Skoda, Ford, Mazda, Mitsubishi, Nissan / Infiniti, Subaru, Honda / Acura, Hyundai / Kia, Renault, Toyota / Lexus та ін. Є універсальні модулі Denso SH705x Bootloader і BSL TriCore. Підтримується робота з адаптером ADS (версія 1, не для всіх ЕБУ), а також будь-яким J2534 сумісним адаптером, при наявності відповідних драйверів і бібліотек. 

800 грн.